Szczególnie ważna i satysfakcjonująca jest dla nas współpraca z Architektami, Projektantami wnętrz oraz biurami projektowymi.

Współpraca ta daje nam możliwość ciągłego rozwoju a także udoskonalanie oferty poprzez realizowanie nowych wyzwań. Z naszej strony oferujemy bogatą gamę produktów katalogowych a także możliwość realizacji projektów nietypowych.

Z oferty firmy AJRAM skorzysało już wielu architektów i projektantów którzy przekonali się do jakości naszych produktów co owocuje kontynuacją współpracy, realizacją następnych projektów inwestycyjnych i co bardzo ważne zadowoleniem inwestorów. Mamy bogate doświadczenie w realizacji projektów o różnym stopniu trudności. Sprawdziliśmy się jako wykonawaca wielu nietypowych zleceń gdzie niezbędne było zaprojektowanie i zastosowanie bardzo nietypowych rozwiązań.

W naszym zespole posiadamy inżynierów z doświadczeniem i umiejętnością poruszania się w środowisku najnowszych technologii komputerowych co bardzo ułatwia współpracę szczególnie na etapie projektowania i uzgodnień. Nasze meble znajduję się w obiektach wielu krajów nie tylko Europy ale całego Świata. Zachęcamy do współpracy.

Dla tych Państwa, którzy są zianteresowani współpracą udostępniamy katalogi produktów, oraz modele 3D. Zainteresowanych prosimy o wysłanie maila na adres email: ajram@ajram.pl – w treści podając również nr kontaktowy. Postaramy się odpowiedzieć możliwie szybko i przedstawić warunki współpracy oraz możliwości naszej szerokiej oferty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Prezes Zarządu Kazimierz Łesyk