Drewno jako surowiec naturalny fascynowało mnie od zawsze. Od najmłodszych lat tworzyłem z niego różportretne rzeczy. Sprawiało mi to wiele radości, aż z wiekiem zabawa przerodziła się w profesję. Moją pasją udało się zarazić moich trzech synów, z którymi dzisiaj wspólnie zarządzamy rodzinną fabryką krzeseł i stołów. Nasza pasja i ciągłe dążenie do doskonałości pozwoliło stworzyć nowoczesne i dobrze prosperujące przedsiębiorstwo. Dbamy, aby każdy etap produkcji – poczynając od selekcji surowca, poprzez jego obróbkę, aż po efekt końcowy w postaci gotowego krzesła lub stołu odbywał się w naszej fabryce i pod okiem naszych fachowców. Dzięki temu mamy możliwość zaoferowania szerokiej gamy produktów jak i elastycznego dostosowania się do potrzeb klienta. Nieustannie kształcimy się, doskonalimy, wzbogportretyacamy park maszynowy po to by w połączeniu z naszym ponad 30-letnim doświadczeniem tworzyć wyjątkowe produkty doceniane i kupowane nie tylko w całej Europie ale także w krajach Azji, Afryki a nawet Australii. Jeśli jesteś osobą wymagającą, szukającą produktów trwałych, naturalnych, unikatowych i najwyższej jakości, to nasze produkty są właśnie dla Ciebie.

 

podpis lesyk (1)

 

Drewno jako surowiec naturalny fascynowało mnie od zawsze. portretOd najmłodszych lat tworzyłem z niego różne rzeczy. Sprawiało mi to wiele radości, aż z wiekiem zabawa przerodziła się w profesję. Moją pasją udało się zarazić moich trzech synów, z którymi dzisiaj wspólnie zarządzamy rodzinną fabryką krzeseł i stołów. portretyNasza pasja i ciągłe dążenie do doskonałości pozwoliło stworzyć nowoczesne i dobrze prosperujące przedsiębiorstwo. Dbamy, aby każdy etap produkcji – poczynając od selekcji surowca, poprzez jego obróbkę, aż po efekt końcowy w postaci gotowego krzesła lub stołu odbywał się w naszej fabryce i pod okiem naszych fachowców. Dzięki temu mamy możliwość zaoferowania szerokiej gamy produktów jak i elastycznego dostosowania się do potrzeb klienta. Nieustanie kształcimy się, doskonalimy, wzbogacamy park maszynowy po to by w połączeniu z naszym ponad 30-letnim doświadczeniem tworzyć wyjątkowe produkty doceniane i kupowane nie tylko w całej Europie ale także w krajach Azji, Afryki a nawet Australii.

Jeśli jesteś osobą wymagającą, szukającą produktów trwałych, naturalnych, unikatowych i najwyższej jakości, to nasze produkty są właśnie dla Ciebie.lesyk